• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
تجلیل از آزادگان صنعت برق استانهای اصفهان و چهار محال بختیاری
تاریخ : شنبه 28 مرداد 1396
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 691 بار
چکیده : به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسم تجلیل از 28 آزاده سرافراز صنعت برق اصفهان و چهارمحال بختیاری با حضور این عزیزان ، مشاور امور ایثارگران استانداری و ...

تجلیل از آزادگان صنعت برق استانهای اصفهان و چهار محال بختیاری

به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسم تجلیل از 28 آزاده سرافراز صنعت برق اصفهان و چهارمحال بختیاری با حضور این عزیزان ، مشاور امور ایثارگران استانداری و مسئول هماهنگی ایثارگران استان اصفهان و مسئولین  شرکتهای بر ق منطقه ای و شرکت های تولید و توزیع اصفهان در سالن دکتر حسابی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان  در این مراسم مهندس روحانی معاون برنامه ریزی و تحقیقات این شرکت ضمن گرامیداشت یاد شهید حججی  ، سالروز ورود آزادگان را تبریک گفت و با بیان خاطراتی از دوران دفاع  مقدس  این روزها را یاد آور دوران دفاع مقدس  دانست و برپابندی به ارزش ها تأکید نمود .

 در ادامه جلسه دکتر یزدی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی ایثارگران استان اصفهان با اشاره  به سخنان رهبر معظم انقلاب که آزادگان الماس های درخشان نظام هستند این بزرگواران را آبروی نظام دانست .

وی گفت : روز 26  مرداد ماه یک روز تاریخی در تاریخ جمهوری اسلامی است که باید  با  ثبت خاطرات صبر و ایثار و مقاومت آزادگان را به نسل های آینده انتقال دهیم.

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی ایثارگران استان اصفهان اذعان داشت: ایثار و مقاومت آزادگان است که آبروی نظام را حفظ کرده است و مسئولین باید آنرا  قدر بدانند و اقتدار نظام به خاطر وجود ایثارگران است .

در ادامه جلسه چند نفر از آزادگان به نمایندگی از سایر آزادگان به ذکر خاطرات دوران اسارت پرداخته و مدیران صنعت برق نیز با بیان مطالبی در وصف آزادگان از آنها تقدیر نمودنه و در پایان با اهداء لوح تقدیر از این عزیزان تقدیر گردید .

لازم به ذکر  است  28  آزاده در صنعت برق استان اصفهان و چهار محال بختیاری مشغول خدمت می باشند که جمع اسارت این عزیزان  104 سال  و 4  ماه می باشد.   

                                                                                                                                                                


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 1926911     امروز: 5011