• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
بيست و ششمين همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد
تاریخ : چهارشنبه 22 شهریور 1396
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 740 بار
چکیده : بيست و ششمین همايش ايمني برق منطقه ای اصفهان با هدف ارتقاي سطح كيفي فعاليت ها ، افزايش ايمني فردي ، تجهيزاتي و سازماني در پستهاي فوق توزيع و انتقال با حضور بیش از 550 نفراز مديران ،كارشناسان و كاركنان ايستگاههاي فوق توزيع و انتقال در سالن همايش هاي نيروگاه اصفهان برگزار شد.

بيست و ششمين همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد

بيست و ششمین همايش ايمني برق منطقه اي  اصفهان با هدف ارتقاي سطح كيفي فعاليت ها ، افزايش ايمني فردي ، تجهيزاتي و سازماني در پستهاي فوق توزيع و انتقال  با حضور بیش از 550 نفراز مديران ،كارشناسان و كاركنان ايستگاههاي فوق توزيع و انتقال  در سالن  همايش هاي نيروگاه اصفهان  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان در اين همايش ، مهندس موسي رضايي مديرعامل اين شركت با ارائه سخناني گفت: این همایش جهت یادآوری دستورالعملها و مسایل مربوط به ایمنی است و از همکاران می خواهم تنها به تجربه و دانش خود اتکاء‌نکرده و مطابق دستورالعمل با موضوع ایمنی برخورد کنند.

وی افزود: اتكاء به حواس خود مطمئن ،اتكاء به ذهن خود ،تجربه، استادكاربودن و دانش فني خود منجر به بروز حادثه ميشود.

مهندس موسی رضایی در ادامه به بررسی مبحث ایمنی و چالشهای پیش روی این مهم پرداخته وعوامل موثر در ایمنی را ‌پاکیزه و منظم بودن و نبودن فشار کاری ، مضطرب نبودن و سلامت روحی و روانی عنوان کرد و اذعان داشت: با رعایت مسائل فوق هیچگاه دچارحادثه نخواهیم شد.

 وی در ادامه پرداختن به ورزش را موجب بالا بودن روحیه افراد، تقویت جسم و روح عنوان نمود و از همکاران شاغل در پستها و دیگر مشاغل حساس درخواست نمود از ورزش غافل نشوند و در پایان سخنانش از دست اندارکاران و برگزار کنندگان همایش تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دكتر آتش پور روانشناس و استاد دانشگاه در خصوص مثبت انديشي و مسئوليت پذيري با ارائه سخناني گفت:با نگاه و ذهنيت مثبت در محيط كار وجامعه ميتوانيم كارها را به درستي  پيش ببريم و از حوادث در امان باشيم.

اين استاد دانشگاه به عوامل موثر در مثبت انديشي اشاره كرد و گفت: اميدواري ،افزايش سرمايه رواني ،خودكارآمدي ،تاب آوري و شوخ طبعي از مهمترين پارامترها و عوامل موثر درجلوگيري از فرسودگي و ايجاد نشاط و تقويت روحيه  در فرد و سازمان است .

در اين همايش تعداد 17 مقاله توسط همکاران به دبیرخانه همایش ارسال شد که از بین آنها 2 مقاله به صورت سخنرانی و 3 مقاله به صورت پوستر ارائه گردید همچنین یک ایستگاه انتقال و دو ایستگاه فوق توزیع به عنوان ایستگاههای برتر ایمنی معرفی گردیدند.

در پايان همايش نیز پس از اهداي لوح هاي تقدير و جايزه  به همكاران كارشناس ، رئيس اداره ، اپراتور و نگهبان نمونه ايمني ، ايستگاههاي نمونه ايمني و نيز مقالات برتر در زمينه ايمني  ، جلسه پرسش و پاسخ با حضور مديرعامل و معاونين و مديران حوزه منابع انساني برگزار و به سئوالات پاسخ داده شد.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 1926922     امروز: 5022