دبیر هیئت ورزش وزارت نیرو در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی برق اصفهان
 سه شنبه 28 شهریور 1396       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 824 بار
دبیر هیئت ورزش وزارت نیرو در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی برق اصفهان برای ساخت و ساز اماکن ورزشی در صنعت برق هیچگونه منع قانونی نداریم

دبیر هیئت ورزش وزارت نیرو در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی برق اصفهان

برای ساخت و ساز اماکن ورزشی در صنعت برق هیچگونه منع قانونی نداریم

با حضور مالک حسین زاده دبیر هیئت ورزش وزارت نیرو، مدیران و پیش کسوتان صنعت آب و برق استان اصفهان،مجموعه جدید فرهنگی ورزشی شامل استخر ، سالن تیر اندازی وسالن بدنسازی برق منطقه ای اصفهان به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در مراسم افتتاح این مجموعه مهندس موسی رضایی  مدیرعامل  این شرکت  با ارائه گزارشی از روند  بازسازی  مجموعه  استخر و  اقدامات انجام شده  جهت سالن های بدنسازی و تیر اندازی پرداخت .

مهندس موسی رضایی افزود : دیدگاه حاکم در برق منطقه ای اصفهان احساس مسئولیت در حفظ سلامتی همکاران و خانواده آنان بوده و تمامی اقدامات انجام شده در راستای همین مهم بوده وخواهد بود .

 مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان با وظیفه دانستن توسعه زیر ساختهای ورزشی برای همکاران و به تبع آن حفظ سلامتی آنان گفت : در آموزه های دینی ما نیز به حفظ سلامتی و ضرر نزدن به بدن توصیه شده است .

 در ادامه مالک حسین زاده دبیر هیئت ورزش وزارت نیرو  با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب گفت : به فرموده معظم له هزینه کردن برای ورزش اسراف نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری است .

وی افزود به اعتقاد من نیروی انسانی مهمترین سرمایه یک سازمان است و برای این سرمایه بزرگ یک سازمان هزینه کردن در جهت حفظ سلامتی و نشاط و شادابی آنها قطعاً خود نوعی سرمایه گذاری است .

حسین زاده در ادامه افزود : کارکنان دولت بیشترین پشت میز نشینی و کمترین تحرک را دارند و افزایش کلسترول ، دیابت و فشار خون معلول این کم تحرکی است که باورزش و تحرک بیشتر می توان از این بیماریها پیشگیری نمود .

وی اذعان داشت : ما در قانون هیچگونه منع قانونی برای ساخت و ساز اماکن ورزشی نداریم و در ابلاغ سال گذشته معاونت ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز بر این قضیه تأکید شده است .

حسین زاده گفت : سلامتی همکاران برای مامهم است و رسالت وزارت نیرو دادن خدمات به بهترین شکل و به نحو شایسته است و اگر همکارما از نعمت سلامتی محروم باشد چگونه می تواند به وظایف خود عمل کند . پس ما در برابر سلامتی همکاران مسئولیم .

در پایان مراسم نیز به دست اندرکاران و عوامل ساخت و راه اندازی  این مجموعه دفرهنگی ورزشی تقدیر شد و استخر و سالنهای تیر اندازی و بدنسازی افتتاح شد .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

  • کل: 2038946
  • امروز: 5292
  • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
  • تلفن:9-36244002-031 شنبه تا چهارشنبه 7 - 16
  • دورنگار: 36244022-031
  • کد پستی:8173751387
  • صندوق پستی:81465-948
  • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
  • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms