درشرکت برق منطقه ای اصفهان برگزارشد یادواره شهدای صنعت برق اصفهان وگرامیداشت هفته دفاع مقدس
 سه شنبه 4 مهر 1396       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 657 بار
مقارن با سي و هفتمين سال شروع جنگ تحميلي و بزرگداشت هفته دفاع مقدس طي مراسمي ازخانواده 33 شهيد صنعت برق اصفهان تجليل شد.

درشرکت  برق منطقه ای اصفهان برگزارشد

یادواره شهدای  صنعت برق اصفهان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس

 

مقارن با سي و هفتمين سال شروع جنگ تحميلي و بزرگداشت هفته دفاع مقدس  طي مراسمي ازخانواده  33  شهيد صنعت برق اصفهان تجليل شد.

   به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان در اين مراسم مهندس موسی رضایی مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت سالروز دفاع مقدس و عرض تسلیت به مناسبت شروع ماه محرم با ذکر تاریخچه جنگهای ایران در منطقه گفت : پیروزی انقلاب اسلامی و وجود شرایط انقلابی و توطئه ابرقدرتها باعث تحریک و سوء استفاده صدام و حزب بعث عراق در حمله عراق به خاک کشورمان و در نتیجه شروع جنگ تحمیلی شد.

  مهندس موسی رضایی افزود :  توطئه های دشمنان  نظام  و  انقلاب  ، تمام شدنی نیست و اخیراً نیز شاهد قائله جدایی کردستان عراق هستیم که از سوی ابر قدرت ها برنامه ریزی و اجرا شده است که با تیز بینی رزمندگان اسلام تمام این توطئه ها خنثی خواهد شد .

  در ادامه  سید مهدی حسینی ، از پیشکسوتان جنگ طی سخنانی تقارن هفته دفاع مقدس را  با  ماه محرم یاد آور سخنان  امام خمینی (ره)  که انقلاب ما و جهاد ما ادامه جهاد امام حسین (ع) است دانست .

  وی افزود : شعار کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا  شعاری بود که  از  ابتدای  جنگ تحمیلی تا کنون توانسته است روحیه رزمندگان اسلام را تقویت  نموده تا بتوانند با تأسی از دلاوری های امام حسین (ع) و یارانش در عرصه های مختلف جنگ علیه دشمنان پیشتاز باشند .

  این پیشکسوت جنگ با ذکر خاطراتی از دلاوریهای جوانان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس اذعان داشت : آنچه که شما عزیزان از این دلاوری ها   شنیده اید ، ما آنها را از نزدیک دیدیم و از خدا می خواهیم که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا و ایثار گران باشیم .

  در ادامه جلسه نیز پدر شهید حمید رضا دایی تقی از شهدای حرم به ذکر خاطراتی از این شهید گرانقدر پرداخت و در پایان نیز با اهدای لوح و هدایایی از خانواده 33 شهید صنعت برق اصفهان تقدیر گردید .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

  • کل: 2038943
  • امروز: 5289
  • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
  • تلفن:9-36244002-031 شنبه تا چهارشنبه 7 - 16
  • دورنگار: 36244022-031
  • کد پستی:8173751387
  • صندوق پستی:81465-948
  • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
  • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms