• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
کمک های نقدی کارکنان شرکت برق منطقه ای اصفهان به زلزله زدگان غرب کشور
تاریخ : دوشنبه 4 دی 1396
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 377 بار
چکیده : کارکنان شرکت برق منطقه ای اصفهان طی یک اقدام انسان دوستانه و در راستای همدردی با هم میهنانمان در مناطق زلزله زده با جمع آوری کمک های نقدی به ارزش 200 میلیون ریال به یاری ...

کمک های نقدیکارکنان شرکت برق منطقه ای اصفهان به زلزله زدگان غرب کشور

کارکنان شرکت برق منطقه ای اصفهان طی یک اقدام انسان دوستانه و در راستای همدردی با هم میهنانمان در مناطق زلزله زده با جمع آوری کمک های نقدی به ارزش 200 میلیون ریال به یاری هم وطنان آسیب دیده در زلزله اخیر غرب کشور شتافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان ،  حسین رضاپور مدیر روابط عمومی این شرکت ضمن ابراز تأسف ازحادثه دلخراش زلزله در غرب کشور بیان داشت: مردم ایران اسلامی همواره نشان داده اند که در برابر مشکلات و سختی ها در کنار هم هستند و هرگز یکدیگر را تنها نمی گذارند و در آموزه‌های دینی ما نیز بر این اصل تاکید شده است.

وی با بیان اینکه مردم از سراسر کشور به یاری مردم آسیب دیده کرمانشاه شتافته اند ابراز داشت: ما نیز در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در راستای همدلی و همدردی با این عزیزان گامهایی هرچند کوچک برداشتیم و کارکنان این شرکت با کمک های نقدی به کمک هموطنان حادثه دیده خود در غرب کشور شتافتند.

وی در پاپان اذعان داشت: مبلغ اهدایی فوق به خرید یک دستگاه کانکس و وسایل گرمایشی شامل پتو، چادر و بخاری اختصاص داده شد و به مناطق زلزله زده ارسال شد.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 1984074     امروز: 6040