• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
سایت خبری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان رونمایی شد.
تاریخ : یک شنبه 20 اسفند 1396
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 291 بار
چکیده : با حضور مهندس موسی رضایی مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان و اعضای شورای اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان اصفهان پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی که با الگو ارائه‌شده از طرف شرکت...

سایت خبری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان رونمایی شد.

با حضورمهندس موسی رضایی مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان و اعضای شورای اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان اصفهان پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی که با الگو ارائه‌شده از طرف شرکت مادر تخصصی توانیر مطابقت دارد، رونمایی شد و بهره برداری از آن آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه‌ای اصفهان حسین رضاپورمدیرروابط عمومی این شرکت یکی از نیازهای اساسی روابط عمومی ها را دسترسی ، طبقه بندی ، پردازش و انتشار مناسب اطلاعات از طریق رسانه های جمعی و دیگر ابزارهای اطلاع رسانی برای افزایش آگاهی و اثر بخشی بر روی مخاطبان یک مجموعه سازمانی دانست .

وی افزود: آنچه در حال حاضر در فرایند اطلاع رسانی به مخاطبان از اهمیت بسزایی برخوردار شده است ضرورت آشنایی دست اندرکاران روابط عمومی ها با مدیریت اصولی انتشار و توزیع اطلاعات است

مدیرروابط عمومی برق منطقه‌ای اصفهان یکی از کارکردهای اصلی روابط عمومی را  ارایه اخبار ، اطلاعات ، حقایق و تحلیل ها از یک سازمان به گروه های داخلی وخارجی آن و از این گروه به مدیریت سازمان عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی ضرورت انکار ناپذیرروابط عمومی است.

رضاپور در پایان گفت: علاقه مندان میتوانند با مراجعه به سایت شرکت برق منطقه ای اصفهان و یا اینترانت شرکت بر روی آیکون پایگاه خبری کلیک کنند و یا از طریق آدرس news.erec.co.ir به این سایت خبری وارد شوند.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 1927241     امروز: 5341