برگزاری شورای اطلاع رسانی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان اصفهان
  یک شنبه 20 اسفند 1396       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 472 بار
شورای اطلاع رسانی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان اصفهان با حضور مدیران روابط عمومی های شرکت های صنعت آب و برق در استان اصفهان در سالن دکتر حسابی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

شورای اطلاع رسانی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان اصفهان برگزار شد

شورای اطلاع رسانی روابط عمومیهای صنعت آب و برق استان اصفهان با حضور مدیران روابط عمومی  های شرکت های صنعت آب و برق در استان اصفهان در سالن دکتر حسابی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان ، در این نشست مهندس رسول موسی رضایی مدیرعامل این شرکت این نشست هارا برای صنعت آب و برق موثر دانست و افزود: در حال حاضر بحث آب در منطقه اصفهان تبدیل به یک معضل اساسی شده است . وی ابراز امیدواری کرد با نزول باران رحمت الهی و در سایه تدبیر مسئولین این مشکل به نحوی حل گردد.

موسی رضایی افزود: در نیروگاه اصفهان به دلیل نبود وجود آب در حال حاضر یک واحد آن (100مگا وات )در حال تولید است و بقیه و واحد ها فعالیتی ندارند که بااین حجم سرمایه گذاری در این نیروگاه و نیروی انسانی ماهر و ضربه جبران ناپذیری برصنعت برق وارد کرده است.

وی گفت : در پیک بار سال آینده باید 350مگا وات مصرف برق را مدیریت کنیم که این مقدار خارج از محدودیت مصرف صنایع بزرگ می باشد.

موسی رضایی اذعان داشت:  نقش روابط عمومی در سازمان امروزه برکسی پوشیده نیست و این نقش بیشتر با اطلاع رسانی بین مردم نمود پیدا می کند و روابط عمومی ها باید بصورت گسترده و بیشتر از طریق الکترونیک به مردم و مشتریان اعلام نمایند.

 وی به روز رسانی مطالب و اطلاعات سایت شرکت های آب و برق را بسیار مهم دانست و گفت : کنترل و مسئولیت به روز رسانی سایت بر عهده روابط عمومی هاست .

مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان گفت: مردم با مراجعه به سایت شرکت ها در باره آنها قضاوت می کنند و این بسیار ارزنده است که حلاوت خدمت به مردم را به ما می چشاند .

وی ارتباط دو سویه بین مردم و سازمانهای دولتی را از وظایف روابط عمومی ها دانست و گفت: با ید تلاش کنیم تا ارتباطمان با مردم دو سویه و اثرگذار باشد.

در ادامه این جلسه حسین رضاپور مسئول شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی های صنعت آب و برق اصفهان در ارتباط با انتظارات از روابط عمومی ها در سال آینده مباحثی را عنوان کرد و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ گردید .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
  • کل: 2209112
  • امروز: 6169
  • آدرس: اصفهان - چهارباغ بالا - شرکت برق منطقه ای اصفهان
  • تلفن : 9-36244002-031
  • ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 7 - 16
  • دورنگار: 36244022-031
  • کد پستی:8173751387
  • صندوق پستی:81465-948
  • پست الکترونیک: info@erec.co.ir
  • تلفن روابط عمومی: 36277522 - 031
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms