• info@erec.co.ir
  • +98 031 36244002-9
جشن تجلیل از پیشکسوتان برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 188 بار
چکیده : طی مراسمی همراه با برنامه های شاد و متنوع از 97 نفر از بازنشتگان سالهای 95 و96 برق منطقه ای اصفهان با حضور خانواده این عزیزان در سالن دکتر شریعتی تقدیر شد.

جشن تجلیل از پیشکسوتان برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

طی مراسمی همراه با برنامه های شاد و متنوع از 97 نفر از بازنشتگان سالهای 95 و96 برق منطقه ای اصفهان با حضور خانواده این عزیزان در سالن دکتر شریعتی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این مراسم مهندس موسی رضایی مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک به همکارانی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند این دوران را سرفصل جدیدی از زندگی عنوان کرد.

وی خطاب به همکاران پیشکسوت اذعان داشت :از تک تک شما عزیزان و خانواده گرامیتان که عمری را در اعتلا و سربلندی مجموعه صنعت برق تلاش بی شائبه داشته اید تشکر و قدردانی می کنم.

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان در ادامه دوران بازنشستگی را دوران گذر عنوان کرد و گفت: عزیزان بازنشسته در این دوران باید بیشتر مطالعه کنند وبه ورزش  بپردازند.

وی در پایان سخنانش خطاب به پیش کسوتان شرکت گفت: شما دوران مفید و با طراوت زندگی خود را در این سازمان طی کرده اند و برای همه ما قابل احترام هستید.

در ادامه سرکار خانم  دکتر خیّر روانشناس و عضو هئیت علمی دانشگاه اصفهان  در خصوص 12 مشکلی که افراد بعد از بازنشستگی با آنها مواجه خواهند شد مطالبی را عنوان و راهکارهای مقابله با آنها را برشمرد

شایان ذکر است در پایان این مراسم با حضور مدیرعامل و معاونین  از 97 نفر از همکاران که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند با اهدای لوح و هدیه تقدیر گردید.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 1984087     امروز: 6053