مراسم جشن میلاد حضرت محمد (ص) ،امام صادق (ع)و هفته بسیج در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
 دوشنبه 5 آذر 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 340 بار
با حضور پرشور همکاران و با اجرای برنامه های شاد ومتنوع جشن میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) ،امام صادق (ع)و سالروز هفته بسیج در ...

مراسم جشن میلاد حضرت محمد (ص) ،امام صادق (ع)و هفته بسیج در برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

با حضور پرشور همکاران و با اجرای برنامه های شاد ومتنوع جشن میلاد  حضرت ختمی مرتبت  محمد مصطفی  (ص) ،امام صادق(ع) و سالروز هفته بسیج در سالن آمفی تئاتر برق منطقه ای اصفهان برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس موسی رضایی مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک میلاد باسعادت ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) ،امام صادق (ع)و هفته بسیج ، گفت : امید است بتوانیم مسئولیتهایی که به ما واگذار میشود را بسیجی وار حل و فصل نماییم .

مهندس موسی رضایی افزود : بدون شک بزرگترین اتفاقی که در جهان خلقت به وقوع پیوسته ولادت حضرت محمد (ص)  بوده  و ودیعه ای که ایشان برای جهانیان به امانت گذاشته اند میتوان راهگشای آنان در طی قرنهای آینده باشد .

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان  : در ادامه موقعیت ویژه و ژئوپولتیک کشورهای اسلامی در سطح جهان و قدرت اقتصادی و سیاسی آنها اشاره کرد  وگفت : متأسفانه به واسطه اختلاف های بین کشورهای اسلامی این قدرت یکجا جمع نمی شود و وحدت و همبستگی آنها را تحت الشعاع قرار می دهد.

وی در پایان به قدرت کشورمان در مقابله با سیاستهای آمریکا در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و افزود : کشور ژاپن با آن قدرت اقتصادی و سیاسی توان مقابله با آمریکا را ندارد  ولی ایران شاید تنها کشور منطقه  است که در برابر  زیاده طلبی های آمریکا  ایستادگی  نموده است  و سیاستهای ما در برابر  توطئه های بیگانگان بسیار موفق و کاربردی بوده است .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms