اردوی فرهنگی ،تفریحی جمعی از بازنشستگان برق منطقه ای اصفهان
 سه شنبه 14 اسفند 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 194 بار
با هدف پرکردن اوقات فراغت و ایجاد روحیه نشاط و شادمانی بین بازنشستگان این سرمایه های بی بدیل و ارزشمند شرکت ، جمعی از بانشستگان برق ...

اردوی فرهنگی ،تفریحی جمعی از بازنشستگان برق منطقه ای اصفهان

با هدف پرکردن اوقات فراغت و ایجاد روحیه نشاط و شادمانی بین بازنشستگان این سرمایه های بی بدیل و ارزشمند شرکت ، جمعی از بانشستگان برق منطقه ای اصفهان و خانواده های آنان در یک اردوی یک روزه از آثار تاریخی شهر سجزی و مجتمع گردشگری توریستی چشمه آب گرم ورتون بازدید نموده و از آمکانات این مجتمع استفاده کردند.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در اردوی مذکور که به همت برق منطقه ای و کانون بازنشستگان این شرکت  تعداد80 نفرازبازنشستگان برق منطقه ای اصفهان در ایتدا از مجموعه کاروانسرا و آب انبار تاریخی شهر سجزی بازدید کردند.

این گزارش افزود: در ادامه این عزیزان با حضور در  مجتمع گردشگری توریستی چشمه آب گرم ورتون در جاده اصفهان به نایین و۶۰ کیلومتر شهراصفهان و از امکانات متنوع این مجموعه استفاده نمودند.

این گزارش حاکیست : چشمه آب گرم ورتون شامل چشمه های آبگرم معدنی، حمام ها و حوضچه های آبگرم وساختمان سنگی تاریخی معروف به حوض مراد و بقعه متبرک آن (معروف به امامزاده آبگرمی) می باشد و حوضخانه چشمه آب گرم ورتون مربوط به دوره صفویه است که در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۸۷ با شماره ثبت ۲۲۹۳۵ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms