به میزبانی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد جلسه توجیهی – آموزشی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان اصفهان در سال 1397
 دوشنبه 27 اسفند 1397       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 291 بار

به میزبانی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

جلسه توجیهی – آموزشی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان اصفهان در سال 1397

    

باحضور نمایندگان سازمانها و دستگاه های اجرایی و مدیران سازمان مدیریت برنامه ریزی استان ، نشست توجیهی – آموزشی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال 1397 به میزبانی شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این نشست نخست مهندس موسی رضایی مدیرعامل این شرکت ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت : صنعت برق در سطح کشور دارای قدمتی بیش از 100 سال است و پایه گذار برق در اصفهان عطاالملک دهش در سال 1304 بوده است .

مهندس موسی رضایی با ذکر تاریخچه ای از صنعت برق اصفهان اذعان داشت : در این فراز و نشیب عمر صنعت برق از بخش خصوصی شروع شد و به شکل کاملا دولتی تبدیل گردید و در حال حاضر نیز این صنعت به مرور در حال خصوصی شدن است .

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان در ادامه با تشریح وظایف این شرکت ، نیروگاه ها و شرکت های توزیع نیروی برق اضافه کرد : برق منطقه ای اصفهان در حال حاضر با دارابودن  50 مشترک صنعتی بزرگ از جمله فولاد ، ذوب آهن و سیمان ها به عنوان شرکت  مادر صنعت برق اصفهان است .

مهندس موسی رضایی اذعان داشت : کشور ما به عنوان یک کشور پر مصرف و بد مصرف در مصرف انرژی شناخته شده و پیشنهاد ما این است که در ارزیابی عملکرد سالهای آتی شهید رجایی ، مدیریت مصرف انرژی نیز گنجانده شده و به سازمانها امتیاز داده شود .

وی تأکید کرد : سنجش مدیریت مصرف انرژی در جشنواره شهید رجایی می تواند در مدیریت مصرف برق و مصرف بهینه در ادارات به صنعت برق اصفهان یاری دهد .

مهندس موسی رضایی در پایان گفت : در حال حاضر صنعت برق ایران با 82 هزار مگاوات  قدرت نصب شده ، سیزدهمین صنعت در جهان است که این مهم با تلاش و از خودگذشتگی همکاران متخصص و پرتلاش ما در صنعت برق کشور انجام گرفته است .                                                                


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms