اورهال دایورتر سوئیچ ترانسفورماتور T1 ایستگاه 230 کیلوولت مبارکه
 سه شنبه 18 تیر 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 277 بار
توسط دفتر فنی انتقال معاونت بهره برداری و در راستای بهینه سازی شبکه انتقال ، دایورتر سوئیچ ترانسفورماتور(T1) 125 مگاولت آمپری VEM ایستگاه 20/63/230 کیلوولت مبارکه اورهال گردید.

توسط دفتر فنی انتقال معاونت بهره برداری انجام شد

اورهال دایورتر سوئیچ ترانسفورماتور T1 ایستگاه 230 کیلوولت مبارکه

 

توسط دفتر فنی انتقال معاونت بهره برداری و در راستای بهینه سازی شبکه انتقال ، دایورتر سوئیچ ترانسفورماتور(T1)   125 مگاولت آمپری VEM ایستگاه 20/63/230 کیلوولت مبارکه اورهال گردید.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس علی اسلامی معاون بهره برداری این شرکت در این باره گفت:

خوردگی شدید کنتاکت­های گذرای تپ­چنجر پست مذکوردر بازبینی دوره­ای از یک سو و نیز  غیرفعال بودن شرکت سازنده این نوع تپ­چنجر، امکان تهیه لوازم ‌یدکی از شرکت سازنده را برای ما غیر ممکن کرده بود.

 مهندس اسلامی افزود: با توجه به کیفیت بالای این نوع تپ­چنجرها، با اصلاح کنتاکت­های گذرا، کمکی و اصلی، امکان بهره­برداری مطمئن برای طولانی‌مدت میسر می­گردید؛ بنابراین تعویض کنتاکت­ها و سرویس اساسی این
تپ­چنجر مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به بررسی­ سوابق کارهای تخصصی قبلی، تپ چنجر مذکور دمونتاژ و ضمن بررسی شرایط، به کارگاه مربوطه منتقل شد که پس از بررسی­ها نسبت به رفع عیب، تعمیر و بازسازی قطعات معیوب اقدام

گردیده و کنتاکت­های معیوب توسط کنتاکت­های جدید جایگزین و پس از گذراندن تست­های تکمیلی مونتاژ تپ­چنجر صورت پذیرفته و ترانسفورماتور مربوطه وارد مدار شد.

مهندس اسلامی در پایان افزود: بهره­گیری از توانایی شرکت­­های داخلی، ضمن استفاده از پتانسیل نیروهای متخصص بومی و استفاده حداکثری از تجهیزات قابل استفاده و با کیفیت موجود، کاهش هزینه اورهال­ را در پی داشته است.

 


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms