نشست صمیمی استاندار اصفهان با تولید کنندگان و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی بزرگ اصفهان
 شنبه 5 مرداد 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 327 بار
طی نشستی با حضور دکتر رضایی استاندار اصفهان ، حاجی نماینده مردم برخوار ، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسولین استان مشکلات تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی بزرگ اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

نشست صمیمی استاندار اصفهان با تولید کنندگان و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی بزرگ اصفهان

 

طی نشستی با حضور دکتر رضایی استاندار اصفهان ، حاجی نماینده مردم برخوار ، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسولین استان مشکلات تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی بزرگ اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این نشست که با بازدید از چند واحد صنعتی همراه بود دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در دیدار با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی بزرگ اصفهان، رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی را یک اولویت مهم در استان اصفهان دانست .

استاندار اصفهان گفت: در جنگ اقتصادی نیازمند قوانین و مقررات جنگی و تسهیل شده هستیم که متأسفانه تا حدودی بعضی از سازمان‌ها و نهادهای متولی صنعتی و اقتصادی کشور با آن هماهنگ نشده اند؛ هر چند در سطح کلان کشور و سران سه قوه جلساتی برای رفع موانع تولید برگزار می‌شود، ولی نیازمندیم دستگاه‌های متولی همچون بانک‌ها ضوابط و مقررات جدیدی برای رفع موانع تولید در این شرایط اقتصادی فراهم آورند.

وی هدف از برگزاری  این جلسه  را شنیدن  درد دل و سخنان فعالان عرصه تولید دانسته و اظهار داشت: رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در استان اصفهان یک اولویت مهم است و ما امروز آمده ایم که بشنویم نه اینکه سخنرانی کنیم و برای حل مسائل تولیدکنندگان آماده ایم .

در این جلسه مهندس موسی رضایی مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان نیز طی سخنانی گفت : در حال حاضر ما در منطقه صنعتی بزرگ شمال اصفهان و مناطق مجاور آن، طرح‌های مهمی در دست اجرا داریم.

مهندس موسی رضایی اضافه کرد : ما در این شهرک صنعتی یک پست سیار 63 کیلوولت با 4  فیدرخروجی و 5/22 مگاوات ظرفیت داریم که در حال حاضر از  15 مگاوات ظرفیت آن استفاده میشود و در آینده نزدیک نیز به حدود 30 مگاوات افزایش می یابد .

مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان با اشاره به دیگر طرح زیربنایی برق منطقه ای اصفهان در این شهرک تاکید کرد: ما همچنین پست 400 کیلوولت هسنیجه را با هزینه ای معادل 300 میلیارد تومان تا دوماه آینده در مدار خواهیم داشت که 400 مگاوات آمپر ظرفیت دارد .

وی افزود: ظرفیت پستهای انتقال و فوق توزیع و خطوط برق منطقه ای اصفهان در اصفهان در کشور سرآمد بوده و بیشترین و بزرگترین ظرفیت را در کشور داریم .

مهندس موسی رضایی  در پایان با  اشاره  به زیر ساخت های مناسب  و منحصر  به  فرد اصفهان  برای  سرمایه گذاری  صنایع  گفت :  برق منطقه ای اصفهان سرمایه گذاریهای بسیار خوبی طی سالهای اخیر در شهرک های صنعتی استان انجام داده است .

شایان ذکر است: شهرک صنعتی بزرگ اصفهان در منطقه شمال اصفهان در کیلومتر 14 جاده علویجه با مساحتی حدود 1800 هکتار (جمعا با شهرک فناوری) از سال 1385 شروع به کار نموده و در حال حاضر 800 پلاک واحد تولیدی آن واگذار شده که بیش از 400 واحد آن ساخته شده و تا  پایان سال 97 تعداد 250 واحد تولیدی آن در بخشهای غذایی ،دارویی،فلزی،شیمیایی، سلولزی و صنایع چوب فعال بوده است.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms