امور دیسپاچینگ و مخابرات شرکت برق منطقه ای اصفهان در ارزیابی سالانه دیسپاچینگ های مناطق کشور در سال 1398 رتبه برتر را کسب نمود
 دوشنبه 19 اسفند 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 228 بار
بر اساس ارزیابی¬های انجام شده توسط شرکت مدیریت شبکه برق ایران در سالهای 98-97، دیسپاچینگ منطقه مرکزی شرکت برق منطقه¬ای اصفهان در زمینه" بازیابی و نظارت بر اجرای طرح ذخیره عملیاتی" حائز کسب رتبه برترگردید.

امور دیسپاچینگ و مخابرات شرکت برق منطقه ای اصفهان

 در ارزیابی سالانه دیسپاچینگ های مناطق کشور در سال 1398 رتبه برتر را کسب نمود

 

بر اساس ارزیابی­های انجام شده توسط شرکت مدیریت شبکه برق ایران در سالهای 98-97، دیسپاچینگ منطقه مرکزی شرکت برق منطقه­ای اصفهان در زمینه" بازیابی و نظارت بر اجرای طرح ذخیره عملیاتی" حائز کسب رتبه برترگردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان دیسپاچینگ­های مناطق در کنترل و راهبری شبکه برق کشور و نیز بهره­برداری ایستگاه­ها و خطوط نقش به سزایی دارند، از این رو ، انجام ارزیابی­های سالانه جهت شناخت نقاط قوت و ضعف و افزایش توانایی­ها و بهبود فرآیندهای کاری آنها، کمک شایانی در عملکرد موثرتر در بهره­برداری بهینه شبکه، افزایش قابلیت اطمینان سیستم خواهد داشت.

این گزارش می افزاید؛ هرساله طی مراسمی با حضور معاون راهبری شبکه برق کشور در گردهمایی دیسپاچینگ­های سراسر کشور ، از دیسپاچینگ های برتر  تقدیر میشود.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد
AGRA Cms