در جهت آماده سازی واحدهای شرکت برای ممیزی خارجی جلسه بازنگری مدیریت شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
 دوشنبه 29 مهر 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 774 بار

در جهت آماده سازی واحدهای شرکت برای ممیزی خارجی

جلسه بازنگری مدیریت شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

 

جلسه بازنگری مدیریت باتوجه به در پیش بودن  فرآیند ممیزی خارجی شرکت در آبانماه با حضور مدیر عامل ، معاونین و همکاران مرتبط در راستای هماهنگی بیشتر و رفع عدم انطباق ها در سالن دکتر حسابی برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این جلسه نخست علیرضا زنجانی غیور مدیر دفتر مدیریت استراتژیک با بیان این مطلب که برگزاری جلسه بازنگری مدیریت از الزامات استانداردهای مدیریت سری ISO  می باشد نتایج ممیزی داخلی را مورد نقد و بررسی قرارداد و گفت: در این ممیزی تعداد 106 مورد گزارش داشتیم که شامل 5 مورد عدم انطباق 43 مورد مشاهده و 58 مورد پیشنهاد بوده است .

وی افزود : نتایج این ممیزی حاکی از آن است که سازمان جایگاه خود را پیدا نموده و فرآیند ها جاری در سازمان رو به بهبود می باشد . در ادامه جلسه وضعیت سیستم ایمنی ، بهداشت شغلی و زیست محیطی شرکت توسط دفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش مورد بررسی قرار گرفت .

سپس مبحث میزان خاموشیها ، انرژی توزیع شده و توزیع نشده ، فوق توزیع و انتقال ، قطعی های شبکه انتقال و فوق توزیع در سال 1397 ، اهم اقدامات اصلاحی در جهت کاهش خاموشی در شبکه انتقال و فوق توزیع ، اهم پروژه های انجام شده وضعیت اقدامات اصلاحی در شبکه و میزان تحقق برنامه های پیشگیرانه توسط همکاران معاونت بهره برداری تشریح گردید .

در همین خصوص مهندس محمد حسین روحانی معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت نیز طی سخنانی گفت: با توجه به توسعه شبکه کابلی لزوم ایجاد آمادگی و استفاده از دانش روز جهت بهره برداری مناسب تر در این خصوص احساس می شود.

 مهندس روحانی با تأکید بر به روز رسانی تجهیزات شرکت با آخرین تکنولوژی های روز دنیا  ادامه داد : ما باید خود را با دانش روز وفق داده و با جدی گرفتن  بحث توسعه Gis  ،برگزاری سمینارهای علمی و شناسایی شرکتهای دست اندر کار در این زمینه به این مهم دست پیدا کنیم  . 

در ادامه میزان رضایت مشترکین توسط دفتر روابط عمومی و ارزیابی عملکرد پیمانکاران توسط دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات طرح و گزارشات مربوطه ارایه گردید.

در پایان نیز بازنگری صورت پذیرفته در خط مشی کیفیت شرکت با توجه به اضافه شدن استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS ) توسط دفتر فناوری ارتباطات به مجموعه سیستم های مدیریتی شرکت مورد تائید مدیرعامل قرارگرفت.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1