جلسه پرسش و پاسخ کارکنان امورشمال اصفهان با معاونت منابع انسانی برگزارشد
 شنبه 21 دی 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 347 بار
با حضور حسین شانه ساز زاده معاون منابع انسانی و همکاران ایشان ، جلسه دیدار و گفتگو همراه باپرسش و پاسخ با جمعی از کارکنان امور بهره برداری شمال اصفهان برگزار شد .

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان امورشمال اصفهان با معاونت منابع انسانی برگزارشد

 

با حضور حسین شانه ساز زاده معاون منابع انسانی و همکاران ایشان ، جلسه دیدار و گفتگو همراه باپرسش و پاسخ با جمعی از کارکنان امور بهره برداری شمال اصفهان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان حسین شانه ساز زاده معاون  منابع انسانی و  همکارانش با  حضور  در پست های 230 کیلوولت بهرنگ، 20/63  کیلوولت افضل کاشان  و در ادامه با حضور در ناحیه کاشان ضمن دیدار با همکاران این امور به سوالات ایشان پاسخ دادند .

این گزارش حاکیست : مهندس شانه ساز زاده در جمع همکاران پست230 کیلوولت بهرنگ گفت: از سال قبل جهت حضور در امورهای بهره برداری برنامه داشتیم که با توجه به عدم ایجاد هماهنگی با معاونت بهره برداری ، تصمیم به حضور به صورت مستقل گرفته شد.

 معاون  منابع انسانی برق منطقه ای اصفهان  ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری با 2  امور بهره برداری دیگر نیز دیدار و گفتگو انجام شود وی خطاب به همکاران افزود آمده ایم تا حرفهای شمارا بشنویم.

در ادامه همکاران این پست مشکلاتی از قبیل عدم توزیع عادلانه امکانات رفاهی شرکت بخصوص مهمانسرا و تخصیص آن به همکاران اپراتور و... را عنوان نمودند .

بنابر این گزارش معاون منابع انسانی در ادامه ضمن بازدید از پست 20/63 کیلوولت  افضل کاشان با حضور در ناحیه کاشان در جمع کارکنان این امور حضوریافته و در جمع یک دوستانه به سوالات همکاران پاسخ دادند .

در این جلسه نیز کارکنان و همکاران اپراتور این امور از عدم توجه همکاران ستاد به اپراتورها بر عدم اجرا و یا مشکلات اجرای بخشنامه ها و قوانین مربوطه به کارکنان شاغل در پستها تأکید کردند .

در ادامه این جلسه همچنین همکاران امورکاشان به مشکلات رتبه و طبقه کارکنان شرکتی و کارمعین و ناعادلانه بودن توزیع خدمات و رفاهیات در بین همکاران نبودن سرویس برای برخی پستها پرداخته واز عدم پذیرش کارکنان شرکتی و اپراتورها به عنوان جزئی از خانواده برق از سوی کارکنان ستاد گلایه نمودند .

در این جلسه همچنین مهندس جدی مدیر امور شمال اصفهان ضمن تشکر ازحضور معاون منابع انسانی و همراهان در امور کاشان با ارائه سخنانی به بعد مسافت این امور و پراکندگی پستهای امور شمال اشاره کرد و گفت : این پراکندگی نیز در بوجود آمدن برخی از این مشکلات بی تاثیر نبوده است .

درپایان جلسه نیز مهندس شانه ساز زاده و همکاران ایشان ضمن پاسخ به تمامی سوالات مطرح شده از سوی همکاران ناحیه کاشان بر پیگیری و رفع مشکلات در چارچوب قانون و تاحد امکان تأکید نمودند .


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1