کسب موفقیت همکار در مقام مربیگری مسابقات کوراش قهرمانی کشور
 شنبه 19 بهمن 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 491 بار
امیرموسایی کارشناس خطوط امور انتقال نیروی غرب اصفهان ، به عنوان مربی تیم بزرگسالان کوراش استان اصفهان در مسابقات قهرمانی کشور در استان مازندران ،مقام چهارم تیمی این مسابقات را کسب نمودند.

کسب موفقیت همکار در مقام مربیگری مسابقات کوراش قهرمانی کشور

امیرموسایی کارشناس خطوط امور انتقال نیروی غرب اصفهان ، به عنوان مربی تیم بزرگسالان کوراش استان اصفهان  در مسابقات قهرمانی کشور در استان مازندران ،مقام چهارم تیمی این مسابقات را کسب نمودند.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس  امیر موسایی کارشناس خطوط امور غرب اصفهان که به عنوان مربی تیم بزرگسالان کوراش استان اصفهان  در مسابقات قهرمانی کشور درشهرستان نور استان مازندران شرکت کرده بودند مقام چهارم تیمی را کسب نموده و متعاقب آن سه کوراش کار اصفهان جهت اعزام به مسابقات آسیایی قرقیزستان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

گفتنی است: مهندس موسایی پیش از این نیز در چندین مسابقه کشوری واستانی در رشته جودو افتخاراتی را برای استان اصفهان کسب نموده است. این موفقیت را به ایشان تبریک میگوییم.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1