همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار اصفهان انجام شد بهره برداری از اولین پست 20/63 کیلو ولت GIS در اصفهان
 دوشنبه 21 بهمن 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 675 بار
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با اعتبار معادل 90 میلیارد تومان اولین پست 20/63کیلو ولتGIS اصفهان به همراه خط کابلی 63 کیلوولت پست شهید چمران به لاله با حضور دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان و جمعی از مقامات و مسئولین محلی درخیابان کاوه به بهره برداری رسید .

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار اصفهان انجام شد

بهره برداری از اولین پست 20/63 کیلو ولت GIS در اصفهان

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با اعتبار معادل 90 میلیارد تومان اولین پست 20/63کیلو ولتGIS  اصفهان به همراه  خط کابلی 63 کیلوولت پست شهید چمران به لاله با حضور دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان و جمعی از مقامات و مسئولین محلی درخیابان کاوه به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان دکتر رضایی استاندار اصفهان در آیین گشایش ایستگاه مذبور ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت : باعث افتخار است که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز شاهد به ثمر رسیدن طرحهایی بزرگ و زیربنایی در سطح استان و کشور هستیم.

استاندار اصفهان از کارکنان زحمتکش صنعت برق استان به عنوان روشن کننده خانه های مردم تقدیر نموده و افزود: صنعت برق در استان اصفهان به عنوان یک صنعت مهم و پیشتاز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

در ادامه مهندس موسی رضایی مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان طی سخنانی گفت:امروز شاهد به ثمر رسیدن چندین پروژه مهم و زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان هستیم.

مهندس موسی رضایی افزود: پست 20/63 کیلوولت شهید چمران  با توان نامی 80  مگاوولت امپر با بهره گیری از تکنولوژی Gis در ناحیه شمال شهر اصفهان امروز در حال بهره برداری میباشد.

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان اذعان داشت : استفاده ازجدیدترین تکنولوژی روز دنیا یعنی سیستم Gis  باعث شده است که این پست با 6 فیدر 63 کیلوولت و 16 فیدر 20 کیلوولت در یک مساحت بسیار کم در داخل شهر اصفهان جوابگوی تامین انرژی قطار شهری اصفهان ، مشترکین منطقه و پایداری شبکه 63 کیلوولت باشد.

وی اذعان داشت: توان مورد نیاز این پست با دو خط کابلی63کیلوولت مابین دو پست چمران و لاله که امروز بهره برداری از آن آغاز شده است تامین خواهد شد.

وی در پایان افزود:  به دلیل قرار گرفتن پست مذکور در منطقه مسکونی ، در دو طبقه با حفظ اصول مبلمان شهری طراحی شده است و در حال بهره برداری می باشد .


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1