برگزاری جشن پیروزی انقلاب در برق منطقه ای اصفهان
 دوشنبه 21 بهمن 1398       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 605 بار
در نهمین روز از دهه مبارک فجر، جشن پیروزی انقلاب اسلامی همراه با مراسم بزرگداشت اربعین سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور پرشور همکاران در سالن دکتر شریعتی برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

برگزاری جشن پیروزی انقلاب در برق منطقه ای اصفهان

در نهمین روز از دهه مبارک فجر، جشن پیروزی انقلاب اسلامی  همراه با مراسم بزرگداشت اربعین سردار حاج قاسم سلیمانی  با حضور پرشور همکاران در سالن دکتر شریعتی برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این مراسم مهندس موسی رضایی مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب با بررسی تاریخ معاصر ایران گفت:‌ پیروزی انقلاب اسلامی شالوده نظام شاهنشاهی را فرو ریخت و با دور اندیشی امام راحل انقلاب به پیروزی رسید. و در حال حاضر با منویات و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب کشور قدرتمند و سرآمد منطقه هستیم.

در ادامه مراسم نیز سردار فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)  اصفهان با بیان سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: ما انقلاب کردیم تا استقلال وعزتمان حفظ شود ،حاکم بر سرنوشتمان باشیم و  وابستگی نداشته باشیم و در این مسیر هزینه داده و میدهیم چراکه آمریکا طی 41 سال گذشته مشکلات بسیاری برای ما به وجود آورده است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)  در ادامه افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی از نوادر روزگار بود و طی 20 سال گذشته ایشان و جبهه مقاومت با هوشمندی و پشتیبانی رهبر معظم انقلاب، در منطقه به نحوی برنامه ریزی کرده بودند که تمام نقشه های آمریکا و هم پیمانانشان را نقش برآب کرده بودند.

سردار فدا در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد حضور حداکثری مردم شهیدپرور اصفهان در مراسم راهپیمایی فردا و انتخابات پیش رو ،آزمایش الهی بوده واین مردم باز از این آزمایش سربلند بیرون خواهند آمد.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1