جلسه بازنگری مدیریت شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
  چهارشنبه 2 مهر 1399       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 144 بار
جلسه بازنگری مدیریت باتوجه به در پیش بودن فرآیند ممیزی خارجی شرکت با حضور مدیر عامل ، معاونین و همکاران مرتبط در راستای هماهنگی بیشتر و رفع عدم انطباق ها در سالن دکتر حسابی برگزارشد .

در جهت آماده سازی واحدهای شرکت برای ممیزی خارجی

جلسه بازنگری مدیریت شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

 

جلسه بازنگری مدیریت باتوجه به در پیش بودن  فرآیند ممیزی خارجی شرکت با حضور مدیر عامل ، معاونین و همکاران مرتبط در راستای هماهنگی بیشتر و رفع عدم انطباق ها در سالن دکتر حسابی برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این جلسه گزارشهای لازم در 7 بخش توسط مدیران دفاتر مرتبط ارائه گردید و در ادامه علیرضا زنجانی غیور مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری از یکپارچه شدن سیستم های مدیریتی جاری با استاندارد ISMS  با مشارکت و همکاری دفتر فناوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات خبر داد.

مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری برگزاری جلسه بازنگری مدیریت را از الزامات استانداردهای مدیریت سری ISO  عنوان کرد و گفت:  نتایج این ممیزی حاکی از آن است که سازمان جایگاه خود را پیدا نموده و فرآیند ها جاری در سازمان رو به بهبود می باشد .

در ادامه میزان رضایت مشترکین توسط دفتر روابط عمومی و ارزیابی عملکرد پیمانکاران توسط دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات طرح و گزارشات مربوطه ارایه گردید.

در پایان نیز مدیر دفتر فناوری ارتباطات و امنیت اطلاعات  اعلام کرد برای اولین بار در سطح صنعت برق اقدام به اخذ گواهینامه های ISMS نموده است و با موافقت مدیریت عامل مقرر گردید ممیزی خارجی شرکت در آبانماه برگزار گردد.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1