همزمان با هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان از طریق ارتباط آنلاین (برخط) پیام ایمنی شرکت را اعلام کرد
 دوشنبه 7 مهر 1399       گروه : اخبار عمومی       تعداد بازدید : 122 بار
همزمان با هفتم مهرماه ، روز ایمنی و آتش نشانی مهندس رسول موسی رضایی مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان به صورت آنلاین ( برخط) دستور العملهای ایمنی این شرکت را برای همکاران تشریح نمود .

همزمان با هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان از طریق ارتباط آنلاین (برخط) پیام ایمنی شرکت را اعلام کرد

همزمان با هفتم مهرماه ، روز ایمنی و آتش نشانی مهندس رسول موسی رضایی مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان به صورت آنلاین ( برخط) دستور العملهای ایمنی این شرکت را برای همکاران تشریح نمود .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس موسی رضایی که به صورت آنلاین برای همکاران ستاد و نواحی بهره برداری این شرکت سخن می گفت، نخست هفته دفاع مقدس که یاد آور جانفشانی و ایثارگری شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است را تبریک گفته و در ادامه به بحث ایمنی پرداخت .

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان خطاب به همکاران مخصوصاً همکارانی که در پستها و بر روی شبکه فعالیت می کنندگفت: رعایت اصول ایمنی را سرلوحه کارخود قراردهید و قطعاً زمانی عملکرد ما افتخار آمیز خواهد بود که کارها بدون حادثه و با صحت و سلامت کامل انجام شود .

وی افزود :  یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه کرد رعایت  پروتکل های بهداشتی در خصوص ویروس کرونا است که بی مناسبت نیست  به آنان بپردازیم و همکاران عزیز باید تلاش کنند که از شیوع این ویروس جلوگیری شود و پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند .

مهندس موسی رضایی گفت  :  من  از این تریبون  از  تمامی کارکنان  وزارت  بهداشت و  درمان کشور که سهم  بسیار  زیادی  در جلوگیری از شیوع این بیماری داشته اند و همچنین از همکاران خودم که در شرکت شرایط ایمنی و بهداشتی را به وجود می آورند تشکر می کنم.

وی ادامه داد : از همکاران عزیز می خواهم که در صورت مشاهده علایم بیماری کرونا حتماً با همکاران امورکارکنان و رفاه تماس بگیرند تا با معرفی به مراکز تست کرونا از سلامتی خود مطمئن شوند و خدای ناکرده باعث سرایت به همکاران دیگر نشوند .

مهندس موسی رضایی در ادامه از همکاران در خواست نمو د که رعایت صرفه جویی از منابع شرکت را نموده و این مسئله را نیز مد نظر قراردهند .

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان افزود : رعایت دستور العملهای ایمنی در محیط برق دار برای همه همکارانی که در پستها و خطوط و دیگر مکانهای مخاطره آمیز فعالیت می کنند ضروری است و بحمد الله در سال 98 حادثه ای برای همکاران به وجود نیامده و حتی حادثه به خیر گذشته نیز نداشته ایم که جای شکر و سپاس دارد .

وی گفت : از همکاران خواهش می کنم دستور العملها را رعایت کنند چراکه حوادث و فعالیتهای منجر به حادثه از جایی شروع شده که دستورالعملها را رعایت نکرده ایم پس رعایت این موارد بسیار ضروری است و چه بسا در حوادث گذشته نیز اگر مواردی بسیار جزئی و نکات ایمنی رعایت شده بود حوادث اتفاق نمی افتاد .

مهندس موسی رضایی در پایان  خطاب به همکاران گفت : حوادث برای شخص و خانواده او دیگر به هیچ عنوان قابل جبران نیست و پیشگیری بسیار ساده است و من خواهش می کنم به سلامتی خود و خانواده خود اهمیت دهید و چه در رعایت پروتکلهای بهداشتی بیماری کرونا و چه در رعایت دستورالعملهای ایمنی کوشا باشید و من برای همکاران آرزوی صحت و سلامتی می کنم.


خبرنگار: رضا عارضی


مطلب مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1