اخبار عمومي

بازدید معاون وزير نيرو درامور برق و انرژی از پروژه های شمال غرب اصفهان

یک شنبه 11 آبان 1399
مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی به همراه حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل برق منطقه ای و توزیع برق استان اصفهان و با حضور در این دو شهرستان از برخی پروژه های زیربنایی در حوزه برق و انرژی بازدید کردند .

بهینه سازی حفاظت های ترانسفوماتور و خط230 کیلوولت در ایستگاه اصفهان یک

دوشنبه 14 مهر 1399
با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال تابلوهای حفاظت و کنترل 230 و 63 کیلوولت ترانسفورماتور T12 و خط 230 کیلوولت 831 ایستگاه 63/230 کیلوولت اصفهان یک بهینه سازی شد.

همزمان با هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان از طریق ارتباط آنلاین (برخط) پیام ایمنی شرکت را اعلام کرد

دوشنبه 7 مهر 1399
همزمان با هفتم مهرماه ، روز ایمنی و آتش نشانی مهندس رسول موسی رضایی مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان به صورت آنلاین ( برخط) دستور العملهای ایمنی این شرکت را برای همکاران تشریح نمود .

همزمان با روز ایمنی و آتش نشانی تشریح شد فعالیتها و اقدامات کمیته ایمنی و بهداشت شغلی برق منطقه ای اصفهان

شنبه 5 مهر 1399
با نزدیک شدن به هفتم مهرماه "روز ایمنی و آتش نشانی" که همانا یادآور رشادت و از خود گذشتگی آتش‌نشانان صنعت نفت در هفتمین روز مهرماه سال ۱۳۵۹، مقارن با نخستین روزهای دفاع مقدس، در حفاظت از تاسیسات این صنعت بود برآن شدیم تا گفتگویی با کارشناس مسئول ایمنی و بهداشت حرفه ای شرکت انجام دهیم آنچه در پی می آیدحاصل این گفتگو است.

جلسه بازنگری مدیریت شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

چهارشنبه 2 مهر 1399
جلسه بازنگری مدیریت باتوجه به در پیش بودن فرآیند ممیزی خارجی شرکت با حضور مدیر عامل ، معاونین و همکاران مرتبط در راستای هماهنگی بیشتر و رفع عدم انطباق ها در سالن دکتر حسابی برگزارشد .

آزمایش ظرفیت باتریهای تامین جریان DC برای اولین بار در برق منطقه ای اصفهان

دوشنبه 24 شهریور 1399
به منظور افزایش طول عمر باتری های ایستگاههای برق منطقه ای اصفهان ، آزمایش اندازه گیری ظرفیت باتری برای اولین بار در ایستگاه 230 کیلوولت نقش جهان با موفقیت انجام گرفت.

مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نیرو در اصفهان برگزارشد

یک شنبه 23 شهریور 1399
مسابقات قرآن کریم وزارت نیرو ویژه کارکنان و همسران آنان، همزمان با سایر استانهای کشور در صنعت آب و برق استان اصفهان نیز برگزار شد

بهره برداری از طرح توسعه فیدرهای پست 63 به 20 کیلوولت اردستان

یک شنبه 16 شهریور 1399
آیین بهره برداری از طرح توسعه پست 20/63 کیلوولت اردستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و مسئولین محلی این شهرستان به بهره برداری رسید.
12345678910...
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای اصفهان می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر نام شرکت بلامانع می‌باشد.
AGRA Cms v 5.0.1